GLOBOWAX | DRY CAR CARE | Türkiye'nin 2007 'den Beri Tam 9 Yıldır Sektörde "LİDER" Markası..

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | TÜRKİYE 'DE +60 BAYİ / FRANCHISE SAYISINA ULAŞTI ! SİZ DE BU KARLI YATIRIMA ORTAK OLABİLİR , BÖLGENİZDE "İLK" OLMANIN AYRICALIKLARINI YAŞAYABİLİRSİNİZ..

Nasıl Dry Car Care Bayi Olurum ?

 

GLOBOWAX | DRY CAR CARE

YENİ NESİL SUSUZ OTO YIKAMA BAYİLİK SİSTEMİ | SUSUZ ARAÇ YIKAMA TEKNOLOJİLERİYLE TANIŞIN

 

GLOBOWAX | DRY CAR CARE , Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin tüm dünya genelinde olduğu kadar Türkiye’de de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde NANO- Teknolojik ürünleri, “Çevreci” yaklaşımı ve “Ekolojik” yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi hedeflemektedir.

Susuz Araç Yıkama Konsepti; Avrupa Birliğine uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarımız sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.

 Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız Susuz & Gezici Araç temizliği konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır ve hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden biri konumundadır.

 Siz de vakit kaybetmeden bize başvurabilir bölgenizde GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept Bayisi olarak ilk olmanın avantajlarını kazanca çevirebilirsiniz.

 ARACIN BULUNDUĞU NOKTADA GÜVENLİ TEMİZLEME | ADRESTE OTO YIKAMA KONSEPTİ

 

 Yurtdışından getirilen sistem ile aracı bulunduğu noktada, kıpırdatmadan güvenli bir şekilde temizleyen GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept , sürücüleri araç başında bekleme zahmetinden kurtarmasının yanı sıra, özel temizleme solüsyonlarının içerisinde yer alan UV koruyucuları sayesinde, aracın güneş ışınlarından en az seviyede etkilenmesini sağlıyor, anti statik koruma sayesinde araç daha geç toz tutuyor, aracın boyası cilalanıp parlıyor. GLOBOWAX | DRY CAR CARE ´in sahip olduğu, araç yüzeyini koruma özelliği ile klasik yöntemle temizlenen araca oranla daha uzun süre temiz görünüyor. Bu sayede klasik yönteme kıyasla araç temizletme sayısı azalıyor.

 DOĞA DOSTU ARAÇ / OTO YIKAMA SİSTEMİ

 

 Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan araç yıkama işlemleri esnasında 50 ile 70 litre arası, oto yıkama istasyonlarında yapılan işlemlerde ise 70 – 100 litre arasında su tüketiliyor. Oysa GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept özel solüsyonları ile bir litre dahi su harcamadan aracın iç ve dış temizliğini ve korumasını sağlıyor.

 GLOBOWAX | DRY CAR CARE | OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE

BAYİLİK / FRANCHISING YOLUYLA BÜYÜYECEK

 

 Doğa dostu, susuz araç temizleme sistemi ve aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept, başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünya genelinde de franchising verecek.

 Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept karlı yatırımıyla kazancı katlıyor.

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

GLOBOWAX | DRY CAR CARE

BAYİLİK / FRANCHISING DETAYLARI

Hizmet Tanımı : Profesyonel Oto Temizlik Hizmetleri, Susuz Araç Yıkama Teknolojileri, Adreste Araç Temizliği Konsepti, Oto Kuaför Hizmetleri, Nano Teknoloji ve Koruma Uygulamaları,
Kuruluş Yılı : 2006
Toplam Çalışan Sayısı: +250
Merkez Ülke: Türkiye
Merkeze Ait Şube Sayısı : 2
Franchise / Bayi Şube Sayısı : +55
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 26
Hedeflenen Şube Sayısı : 500

Gerekli İş Yeri Özellikleri :

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Önerilen Konseptler =>

1. seçenek ) Minimum 2 araç girişi olan ofis ve uygulama alanı büyüklüğü (60 mt2 için 2 araçlık alan ve ek olarak 15 mt2 ofis alanı düşünülebilir. )

                         [ 1.peron standart temizlik uygulamaları için, 2.peron profesyonel detaylı temizlik uygulamaları için gereklidir. ]

2. seçenek ) Potansiyel Dükkan içine araç girişi yapılamayacak, merkezi konumda ve standart bir ofis formatında da olabilir. Dükkanın dış cephelerinde bulunan 2 araçlık boşluk alan söz konusu temizlik ve kuaför uygulamaları için değerlendirilebilir.

3. seçenek ) ( sadece mobil hizmet odaklı çalışma için ) Minimum 30 m2 ofis büyüklüğü ve en az bir servis aracı -tercihen Fiat Fiorino veya Corsa One sınıfı araç ya da Scooter Motorsiklet.

4. seçenek ) Dükkan maliyeti olmadan, ticari bir araç ile ( tercihen Fifat Fiorino sınıfı ya da Corsa One ) randevu bazlı olarak gezici hizmet verilen iş modelidir. ( maliyeti azdır fakat bu iş modelinde kar marjı da diğer seçeneklere oranla düşüktür. Bu işletme modeli “Kendi aracı olan” ve hizmet anlamında ekstra personel maliyeti olmadan bizzat kendi işinde çalışacak ve sınırlı maddi gücü olan yatırımcılar için tavsiye edilir.) ( bölge koruması verilmez )

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Aranan İşletmeci Özellikleri

 Girişimcide Aranan Özellikler :
(1)- Perakende sektöründe ve franchise açılacak bölgede tecrübeye sahip olmak
(2)- Opersayonu bizzat denetlemek ve yönetmek
(3)- Dinamik ve titiz işletme kültürüne sahip olmak
(4)- Minimum 3 yıllık franchise sözleşmesi yapmak
 Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası :
(1)Telefon ve Mail ile Bilgilendirme
(2)Ön görüşme
(3)Yer Seçimi
(4)Franchise / Bayilik Sözleşmesi
(5)Kurulum
(6)Personel Eğitimi

Ek Hususlar :

Yatırım Bilgileri

Bayilik / Franchise Şartları:

 Franchise/Bayii Adaylarında Aranan Özellikler
(1)-Yatırım bütçesi: 10.000 TL ve Üzeri
(2)- İşletme sermayesine ilişkin teminat verebilmek
(3)- İşletmenin bağlı olduğu bir şirket yapısı
(4)- Franchise tercihine ve müşteri profiline göre 15-30 metrekarelik ofis büyüklüğü, 30-90 metrekare arasında uygulama alanı

Hedef Bölgeler : Türkiye Merkezli, Tüm Dünya Geneli
İsim Hakkı Bedeli : 0 – TL
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 75 TL – 100 TL / metrekare ( Tabela , Görseller ve Zemin Tadilatı )
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 35.000 TL – 55.000 – TL ( bedele sıvı ürün grupları, tamamlayıcı ekipmanlar, matbaa ve eğitim dahildir.)
Tahmini Ortalama Şube Açılış Maliyeti (Sabit+Mobil) : 35.000 TL – 75.000 TL ( Sıvı ürün grupları içeriği , makine & ekipman adetleri ve dükkan metrekaresine göre değişkenlik gösterir.)

* Yaklaşık 15.000-20.000 TL ‘si sıvı ürün grubu karşılığı + 20.000-40.000 TL‘si Profesyonel Detaylı Temizlik Demirbaş Makine Grubu ve Tamamlayıcı Ekipmanlar +5.000-15.000 TL‘si **İşletmeciye Ait Tahmini Tadilat Gideridir.

**bedele sıvı ürün grupları, tamamlayıcı ekipmanlar, matbaa, eğitimlar,  dükkan tabelası (ort4m x 1m boyutunda) ve ortamalama 90 mt2 için zemin tadilatı ve ofis içi görsel maliyetleri dahildir.

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : min. 10.000 TL ve üzeri
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 15- 21 gün arası
Reklam Katılım Ücreti : Ortak Reklam / Havuz Sistemi
Gelirden Pay : Pay Alınmıyor

Kazanç Tablosu

Ortalama Kar Marjı : Standart uygulamalarda  %400 ( toplam maliyetin 4 katı şeklinde) , profesyonel detaylı temizlik uygulamalarında ise  1 birim maliyet (ürün+işçilik) => X ort. 10-40 birim kar
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 2 – 6 Ay
Girişimciye Verilen Destekler : Personel Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam *Opsiyonel Görsel Giydirme ve Reklam Destekleri ** Opsiyonel İnşaat Destekleri

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli :

GLOBOWAX | DRY CAR CARE Markamız Profesyonel olarak Susuz Araç Yıkama Konsepti ‘ni Türkiye ‘ye  marka kimliğiyle hizmet ve istihdam olarak kazandıran LİDER ve ÖNCÜ marka konumundadır; GLOBOWAX mevcut tecrübelerimiz ile 2007 ‘den beri 11 yılı aşkın bir süredir dünya genelindeki bayi ağı ve başarısı kanıtlanmış franchise modeli ile hizmet vermektedir. Ayrıca ; Dünya’da ilk kez söz konusu ürünleri yaratan PATENTLİ firmalar ile üretim noktasında işbirliğinde olan GLOBOWAX, AR-GEsi yapılan birçok yeni ürün standartını geliştirmek adına devamlı üretmekte ve gözlem yapmakta, hem domestik hem global pazarda ürün bazında işinin ehli olan çeşitli ülkelerden ürün üreticileriyle yine GLOBOWAX standartlarında üretim ve dağıtım sağlamak amacıyla yetkinlik statüsünde koordineli olarak çalışmaktadır. Markamız, kendi aile şirketleri bünyesinde bulunan uluslararası kargo ve lojistik firması altyapısı ve 1974’ten beri hizmet veren 45 yıllık tecrübesi ile bayi ve uluslararası lojistik operasyonlar anlamında önemli tecrübelere sahiptir ve günümüzde yurtdışına da Master Franchise vererek bir Türk markası olarak gururla 10 ‘a yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

________________________________________________________________________________________________________________________

ÖNEMLİ UYARI

Malesef yeni vizyonlar yaratılan her sektörde olduğu gibi bizim iş alanımızda da konseptin karlılığını gören ve kısa yoldan para kazanma amacındaki bazı şahıslar, tabiri ile MERDİVENALTI üretim yaparak / KORSAN ürünler piyasa çıkarmışlardır. Özel içerik ve  formülasyonu olan Ana ürün grubumuzun “Orjinal Ürün” ürüetim maliyetleri ile piyasada bulunan ve herhangi bir standart temizlik kimysalları grubu ile aynı maliyetlerde olan SÖZDE SUSUZ ARAÇ YIKAMA ürünleri arasındaki fark daha ilk aşamada satış maliyetlerinden dahi KOLAYLIKLA tahmin edilebilmektedir.. Tabi ki en önemli fark karşılaştırmalı ürün uygulamalarında BARİZ bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Piyasadaki sözde alternatif  (SÖZDE SUSUZ ARAÇ YIKAMA ) ürün grupları araçlarda çizilme , buğulanma, hare bırakma gibi olumsuz etkilere sebep olmaktadır.

________________________________________________________________________________________________________________________

Sektördeki sorumluluğumuzun bilincinde olarak siz değerli tüketicileri bu konuda bilgilendirmek görevimizdir.

GLOBOWAX | DRY CAR CARE olarak tüm teknik dökümanlara, kalite belgelerine sahibiz ve Türkiye’de tespitini yaptırdığımız Istanbul Teknik Üniversitesi Onaylı “ÇİZİLMEZLİK RAPORU” bulunmaktadır.

Marka olarak amacımız mümkün olan en kısa sürede tüm Türkiye genelini sektöre yeni bir soluk getiren ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile buluşturmak;  Yatırımcıları  ise yeni, benzersiz, kazançlı ve fark yaratan iş modelimiz ile tanıştırmaktır.

Bu nedenlerle yatırım yapmak istediğinizde markamızı da mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Siz Değerli Yatırımcıları da GLOBOWAX | DRY CAR CARE ailemizin bir parçası olarak görmekten memnuniyet duyacağız..

 DRY CAR CARE Tarafından Franchise´a Sunulacak Hizmetler:
(1)- Ürün Tedariği
(2)- İşletmenin açılabileceği konumlar ile ilgili danışmanlık desteği
(3)- Belirlenen faaliyet bölgesi göz önünde bulundurularak fizibilite çalışmasının yapılması ve gerekli sermaye, ödeme koşulları, yatırımın ne kadar sürede geri döneceği gibi bilgilerin sağlanması
(4)- Mağazanın açılım aşamasında iş planının oluşturulması için destek
(5)- Personel, ürün ve sistem kullanım eğitimi
(6)- Gerektiğinde Franchise´ın problemlerine anında çözüm getirilmesi
(7)- Tanıtım faaliyetleri, organizasyonlarda danışmanlık desteği
(8)- Tasarım / Matbaa Grafik Çalışmaları Desteği

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : KÜBRA GÜVEN
Adres : Merkez Mah. Doğan Araslı Bulvarı, 1116 sk. 149/24 Orion Park Sitesi, Esenyurt / ISTANBUL
Telefon : (0212) 450 0009 / (530) 441 61 20 Faks: (0212) 450 0009
Etiketler: GLOBOWAX, DRY CAR CARE , susuz arac yikama , susuz araç yıkama , car care , oto bakım , oto yıkama , yeni nesil araç temizliği , yeni nesil oto yıkama , çevreci araç temizliği , basınçlı yıkama , buharlı temizlik, detaylı temizlik, oto kuafor , oto kuaför , franchising , bayilik , adreste araç temizliği konsepti , nano teknoloji , bayilik veren markalar , uluslararası franchising , car wash , car care , dry car care , globowax , en iyi oto kuaför , istanbul , ankara , izmir , antalya , bursa , mersin , adana , trabzon , samsun , edirne , tekirdağ , çanakkale , aydın , muğla , bodrum , izmir , diyarbakır , osmaniye , adana , kıbrıs , hollanda , yunanistan , bulgaristan , ispanya , almanya , gürcistan , azerbaycan , suudi arabistan , katar , riyad , körfez ülkeleri , umre , ümre , hac , turkiye , international , master franchising

www.drycarcare.com | www.globowax.com.tr | (0212) 450-0009 | (0533) 450 0379 | #otoyıkama #otoyikama #otoyıkamabayilik #globowax #drycarcare #drycarcarebayileri #globowaxbayileri #susuzotoyıkama #susuzotoyikama #bayilikverenmarkalar #detailing #bayilikverenfirmalar #mimarikonsept2018 #detailing #pastacila #boyakoruma #detaylıtemizlik #adresteotoyikama #nanoteknoloji oto yıkama, oto yıkama bayilik, oto yikama bayilik, franchising, car care, detailing, oto yıkama dükkanı açmak, susuz oto yikama, susuz araç yıkama, oto yikama konseptleri, oto yıkama bayilik veren markalar, oto yikamada frachising, susuz araç temizliği, mobil oto yikama, mobil oto yıkama, adreste oto yıkama, basınçlı yıkama makinesi, buharlı temizlik, buharlı oto yıkama, kuru buz teknolojisi, nano teknoloji, dry car care, globowax,  globowax dry car care, dry car care bayilik, globowax bayilik, yurtdışı bayilik veren markalar, oto yıkama bayilik 2018, karlı işler 2018, düşük sermayeli karlı işler, adreste oto yıkama, pasta cila, boya koruma, teflon cila, derin çizikler nasıl giderilir, coating, ceramic coating, 9H seramik kaplama, 7H seramik kaplama, kaput koruma, motor koruma, dry 1 dış yüzey temizleyici, kumaş temizleyici, ozonlama, ozonla dezenfektasyon, dry car care bayileriTOP
error: Content is protected !!