WEB-GLOBOWAX-400px

Nano Çizik Giderme – Parlatma – Boya Koruma

Araç yüzeyinde oluşan çiziklerin giderilmesi boyanın ilk günkü parlaklığına kavuşturulması ve dış etmenlere karşı koruma sağlanması için üretilmiş olan profesyonel ürünlerdir. Polisaj makinesi yardımı ile yüzeye uygulanan ürünler çizilmiş yıpranmış solmuş boyayı ilk günkü pürüzsüz ve parlak haline getirdiği gibi aynı zamanda güneşin ve çevresel faktörlerin boya yüzeyinde yaratmış olduğu zararları minimuma indirgeyerek güçlü bir koruma tabakası oluşturur.

blank

Yüksek aşındırıcı güce sahip olan ürün boya yüzeyinde oluşan çizikleri gidermede, mat olan yüzeyleri canlandırmada kullanılır. Boya koruma uygulaması için yüzeyi pürüzsüzleştirerek hazır hale getirir. Nano Çizik Giderme Boya Parlatma ve Koruma uygulamasının 1. aşamasıdır.

blank

Aracın boyasında oluşmuş olan hafif ince kılcal çizikleri ve oksitlenmeyi ortadan kaldırır. Boya yüzeyine bir parlaklık ve derinlik kazandırır. Scratch Remover uygulaması sonrasında boya yüzeyinde oluşan hologramları giderir. Nano Çizik Giderme Boya Parlatma ve Koruma uygulamasının 2. aşamasıdır.

blank

Nano teknolojisi ile üretilen ürün araç yüzeyinde kalıcı bir parlaklık cam görüntüsü oluşturur. Yıpranmış, boyası solmuş koyu renk araçların ilk günkü ışıltısını kazanmasını sağlar. Yüzeyi kirleten maddelere karşı kaplama oluşturur. El ve makine ile uygulanabilir. Nano Çizik Giderme Boya Parlatma ve Koruma uygulamasının 3. aşamasıdır.

blank

Temizlenmiş ve parlatılmış yüzeylerde etkili bir koruma sağlarken, parlaklığın araç üstünde uzun süre kalmasını sağlar. Oksitlenmeyi ve çevrenin yaratmış olduğu zararları engellerken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından boyayı korur. Carnauba cila zenginleştirilmiş olan ürün boya yüzeyinde ipeksi bir doku oluşturur.

TOP