Yalnızca 40 BMW

GLOBOWAX Yalnızca 40 BMW

BMW BU ARAÇTAN JAPONYA İÇİN SADECE 40 ADETLİK ÜRETİM YAPACAK. 6 SERİSİ GT M SPORT İÇİN KAMERALAR KARŞISINA GEÇEN ŞİRKET MODELİN TÜM AYRINTILARINI PAYLAŞTI.
BMW bu araçtan Japonya için sadece 40 adetlik üretim yapacak. 6 Serisi GT M Sport için kameralar karşısına geçen şirket modelin tüm ayrıntılarını paylaştı.

BMW 6 Serisi GT M Sport Tanıtıldı
BMW’nin 640i’yi baz alarak tasarladığı bu araç sportif ayrıntılar ağırlıklı. GT M Sport ilk bakışta bile spor araba severleri cezbedecek bir görüntüye sahip. Tanıtım için seçilen renk Sophisto grisi olarak adlandırıldı. Krom gövde parçalar tamamen bu renk ile kaplanırken, bazı kısımlarda mavi detaylar göze çarpıyor. Otomobilde en dikkat çeken ayrıntılar arasında elbette asil duruşlu jantlar da var. Tanıtımda aktarılan özelliklere göre söz konusu bu jantlar 20 inçlik M Sport alaşım özelliğinde.

BMW harikaları arasına girmeye aday olan 6 Serisi GT M Sport kapıdan içeri girildiği anda farklı bir dünyaya kapı aralıyor. Otomobilin içi vaat ettiği ferahlığı ve konforlu görüntüyü gerçekten karşılayacak şekilde dizayn edilmiş! Koltukların Dakota deri kaplı olduğu ilk bakışta fark ediliyor. Kaplama rengi ise elbette piyano siyahı! BMW 6 Serisi GT M Sport’un ses sistemine gelince, Bowers & Wilkins ses sistemi yüksek kalite vaat eden bir ayrıntı. 9,2 inçlik multimedya ekranıyla keyifli bir seyahat sunacak olan otomobilin arka koltuğunda eğlence sistemi de bulunuyor. Bunların yanında dört farklı bölgeli klimada araç içerisinde görünenlerden.

BMW imzalı GT M Sport 3.0 litrelik seçenekle 6 silindirli 340 HP güce ulaşıyor. Motor 450 Nm tork üretiyor ve turbo beslemeli sistemle benzinle çalışan motoru komutlandırıyor. 0 kilometreden 100 kilometrelik hıza ulaşması ise sadece 5,3 saniye sürüyor.
 
 

GLOBOWAX Yeni Nesil, Çevreci ve Nano Teknolojik Araç Temizliği

TOP