Gelin Arabası İçin Keyifli Fikirler

Gelin Arabası İçin Keyifli Fikirler

 

Gelinlik, gelin çiçeği, düğün yemeği, takı töreni, müzik ve gelin arabası bir düğünün olmazsa olmazları arasında. Düğün, denilince akla ilk bu kareler gelir. En az gelinin saçı, makyajı kadar önemli olan düğün arabası süslemesi ve gelin arabası yapılacak aracın modeli, markası da heyecan kaynağıdır. Düğünlerin en etkileyici ayrıntılarından biri olan gelin arabaları için farklı alternatifler var:

Klasik Otomobillerden Gelin Arabaları İle Romantik Düğünler

Düğününüzde klasik bir arabayı süsleyerek çok nostaljik bir etki yaratabilirsiniz. Ayrıca açık havada çekilecek fotoğraflarda çok romantik, keyifli kareler yakalamanıza yardımcı olacak klasik bir otomobil, düğününüzden yıllar sonra da akıllarda kalacaktır. Bir markayı temsil etmekten ziyade naif bir nostalji etkisi sunduğu için hemen her yaştan ve zevkten insanı etkileyecektir.

Limuzinden Gelin Arabası İle Konforlu ve Çok Havalı Düğünler

Yıllardır prestijin sembolü olan limuzinler, son yıllarda düğünlerde de boy göstermeye başladı. Etkileyici devasa görünümleri, içinde sundukları konforla bir limuzinle düğün alanına gitmek çok havalı olabilir. Limuzini süslerken fazla abartmamak, çok şık ama az süsleme kullanmak aracın tarzına uygun olacaktır. 

Üstü Açık Cabrio Otomobilden Gelin Arabası İle Ferah ve Spor Düğünler

Bazıları Cabrio arabalara özel bir ilgi duyar. Üstü açılabilen, iki kişilik bu özel ve spor görünümlü otomobiller belirli bir tarzı yansıtırlar. Eğer bu genç, dinamik, sportif tarz sizin de hoşunuza gidiyor ve düğününüzün de konseptine uyuyorsa cabrio araba kiralayabilir, düğünden sonra da kullanmak üzere ikinci el cabrio ya da sıfır cabrio araba satın alabilirsiniz. 

Büyük Araçlarla Düğünde Arkadaşlarla Çok Eğlenceli Yolculuklar

Fiat 500 L Living, Dacia Lodgy 1.5 Dci, Toyota Verso, Renault Grand Scenic, Opel Zafira Tourer, Mazda5, Chevrolet Captiva, Citroen C4 Picasso gibi 7 kişilik şık tasarımlı araba modellerinden birini seçerek arkadaşlarınızla birlikte düğün yerine gitmeyi de tercih edebilirsiniz. Keyifli bir süsleme, özel şoför ve arka koltuklarlarda arkadaşlarla muhabbet düğün heyecanını biraz yatıştırabilir. 

En Güzel Benim Arabam Diyenler İçin Mütevazi Düğünler

Bazıları modeli, yaşı, markası ne olursa olsun kendi arabasına aşıktır. Onlara göre dünyanın en güzel arabası sahibi oldukları arabadır. Siz de böyle hissediyorsanız arabanızı bir güzel yıkatın, süsletin ve düğününüze onunla teşrif edin.

Lüks Marka Otomobillerle Göz Alıcı Düğünler

Kimileri için her konuda marka tercih etmek önemlidir. Bazıları için de otomobiller söz konusu olunca güçlü markalar adeta tutku haline gelir. Mercedes tutkunları, BMW tutkunları, Lincoln meraklıları gibi. Sizin için de böyle özel bir otomobil markası merakı söz konusu ise hayalinizde otomobili kiralayın ya da satın alın ve günün keyfini çıkarın.

Motosikletle Alternatif Düğünler

Trafikte hızlı ilerleme aracı olan motosikletler bazıları için de gerçek bir tutkudur. Eğer sizin de tarzınız özgürlük ve hız üzerineyse müstakbel eşinizle binin süslediğiniz motosikletinize asice gidin düğününüze.

 

GLOBOWAX Yeni Nesil, Çevreci ve Nano Teknolojik Araç Temizliği

TOP